Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Hořčík, Ginko biloba, snadné polknutí tablety
  • Praktické balení na dva měsíce
  • Nenapadá mne nic

Tablety se lehce polykají. Po spolknutí nepřetrvává žádný nepříjemný pocit v krku či ústech. Po měsíci užívání Walmark GinkoPrim MAX mám lépe prokrvená chodidla a díky hořčíku jsem méně unavená. Soustředí se mi lépe na práci u počítače. Produkt mohu doporučit. Obal s lístkem Ginko biloby hned naznačí, co je uvnitř a nedojde k záměně s jinými doplňky a vitamíny.

Ověřený zákazník Testuj.to Ema

Zakoupeno v Testuj.to

• Jedna tableta a je hotovo
  • Než si tělo zvyklo na něco nového, byla jsem unavena

S produktem jsem byla velmi skokojena, stačí jedna tableta rano. Po par týdnech užívání jsem pocítila zlepšení v me koncentraci a začala ksem méně zapomínat . Zpočátku jsem cítila manso únavu. Ale trvalo to jen par dni. Pak se začalo vsechno zlepšovat

Ověřený zákazník Testuj.to Nicol

• Stačí 1 tobolka
  • Funguje
  • Lepší spánek
  • Lepší koncentrace
  • Uvítala bych větší balení

Velmi vítám, že stačí jedna tobolka! To je za mě skoro alfa a omega a jednou denně, jelikož jsem pěkná zapomnětlivka. Budu nyní kupovat další balení, zatím se mi lépe spí, jsem taková klidnější, vyrovnanější. Nemocná jsem nebyla, možná tak trochu i působí na imunitu, vzhledem k nynějším výkyvům počasí.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Obsahuje i vitamín E
  • Příznivé složení
  • Tobolky místo tablet
  • Polykání tobolek

Walmark Ženšen obsahuje 30 ks tobolek což je dávka v pohodě na měsíc užívání. Oceňuju přírodní složení a přídavek vitamínu E. Docela dobře se tobolky polykají. Celkově bych ocenila vysokou dávku extraktu ženšenu a akorát velké balení. Užívám sice krátkodobě, ale pozoruju lepší soustředěnost a pohodu.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

Zakoupeno v Testuj.to

• Pocit neustále promrzlých končetin je pryč
  • Věřím, že i paměť a soustředění po delší době užívání bude lepší
  • 1 prášek denně
  • Zdroj hořčíku
  • První týden užívání pocit závratě a lehké bolesti hlavy

GinkoPrim mě zbavil pocitu ledových rukou a nohou, musím říct, že i soustředění je mnohem lepší, již nejsem tolik roztěkaný a ani unavený, uvidíme po delším užívání, jak paměť, jistě objednám další balení. 1 tabletka denně a cítím, že Ginko prospívá, obsažený hořčík je příjemný bonus.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Velikost tablety
  • Platícka po 10 tbl
  • Odbourání tlaku kolem oci
  • Osobní problém s užíváním tablet

Bezproblémové užití dle uvedeného dávkování. Balení po 60 tbl v platickach po 10. Lety ověřeny výrobce. Kvalitni doplněk stravy. Odbourán tlak v oblasti oci.

Věřím ze kdybych nemusela tablety z osobních důvodu vysadit, ze by mi pomohly na to, na co jsou určeny.

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Zakoupeno v Testuj.to

• tableta má malou velikost
  • nevím

Užívám tablety GinkoPrim zatím krátkou dobu - tři týdny a zatím nepociťuji žádný vliv užívání. Doufám, že po dlouhodobějším užívání se účinnost tablet projeví. Tablety se dobře polykají, mají příjemnou velikost. Na podrobnější hodnocení je ještě brzy.

• nestresuji se
  • lépe spím
  • více energie
  • nanašla jsem

Walmark Ženšen korejský jsem začala užívat hlavně kvůli denodennímu stresu, únavě a naprosté ztrátě energie. Musím konstatovat, že již po několika dnech jsem se cítila lépe, byla jsem odpočatější, měla více energie a únava byla mnohem menší. Budu užívat i nadále :)

Jamieson Gummmies Kurkuma 60 želatinových pastilek

Jamieson Gummmies Kurkuma 60 želatinových pastilek

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Chuť
  • Pohodlné užívání
  • Bezlaktózové
  • Možná vyšší cena , ale při rozpočítání ro není zas tak strašné

Tyhle ovocné pastilky mi moc chutnají, je to příjemná změna oproti užívání klasických pilulek. Úplně nemohu zatím hodnotit účinek, na to je beru poměrně krátce, ale rozhodně neublíží. Složení je také super, rozhodně kladně hodnotím to, že je mohou užívat i lidé s alergií na lepek a laktózu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• zlepšuje výkon
  • kvalitní výrobek - zásobárna energie
  • zlepšení paměti a nálady
  • žádný

Přípravek užíval osmnáctiletý syn. Pochvaloval si okamžité zvýšení energie a při pravidelním užívání pozitivní účinek na na kognitivní funkce např. na soustředění a paměť, A celkově měl lepší náladu. Co se týče imunity tak těžko říct. Je alergik a užíval v době největšího pylového náporu.

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslav

• Pouze jedna tableta denně
  • Opravdu funguje
  • Tablety jsou poměrně velké

Produkt ve mě vzbuzoval zvědavost a jednoznačně jsem nelitoval. Citelná změna, co se týče únavy, ale i lepší soustředěnost v práci a při učení. Navíc se bere jen 1 tableta denně, což je super. Jen by tablety mohly být menší, aby se lépe polykaly. Určitě vřele doporučuji!

Zakoupeno v Testuj.to

• Více energii a méně unavy
  • Lepší nálada a pohoda
  • Lépe se soustredim
  • 1 tobolka denně
  • Malé baleni

Tobolky mají moderní a pěkný obal. Walmark Ženšen korejský plus vitamín E mi dal více energie a síly. Ta moje velká únava se postupně ztrácela a tak jsem se zacla cítit lépe. Teď už nejsem tak nervózní, jsem více v pohodě a lepší náladě. Lépe se soustředím a i moje paměť se zlepšuje. Uzivam jednu toboku denně a cítím se lépe jak fyzicky, tak psychicky.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Velikost tablety
  • Dávkování
  • Nepocítil jsem účinek
  • Malé zaplnění platíček

Tento doplněk stravy jsem vyzkoušel za účelem zlepšení paměti, který se bohužel nedostavil. Ve svých 28 letech nejspíš nebudu cílovou skupinou tohoto přípravku. Zlepšení soustřední jsem nepocítil. Vzhledem k tomu, že na studené končetiny nestrpím, tak tento efekt nemohu posoudit. V dnešní době kvituju přírodní složení. Negativně hodnotím velikost platíček, která jsou z velké části nezaplněná, tudíž neekologická. Z mé zkušenosti bych tento doplněk mladému člověku nejspíš nedoporučil.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

• Imunita
  • Nezabírá jinak nez na imunitu

Produkt jsem dostala k otestování a je mi docela líto, že jiné pozitivní účinky, než je posílení imunity, tak jsem nezaznamenala. Jako doplněk stravy na imunitu ho mohu doporučit. Bohužel, co se týče duševní a fyzické pohody, nepocítila jsem žádné změny. Možná jsem se lépe soustředila, ale na udržení energie a výkonnosti jsem nic nezaznamenala.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Funguje
  • Mohlo by byt klidne vetsi baleni

S Walmark GinkoPrim Max mohu jen doporucit, s doplnkem stravy jsem velice spokojena. Po vyuziti 3/4 baleni se mi zlepsilo prokrvení končetin a zlepšilo velmi můj problém studených rukou a nohou. Dokonce pomohl i zlepseni pameti a koncentrace.Tablety jsou potahované dobrá velikost a jednoduše se polykají.

Zakoupeno v Testuj.to

• funguje na paměť, soustředění
  • teplejší ruce a nohy
  • lepší výbavnost vzpomínek
  • tablety by mohly být trochu menší

Jestli víte, co znamená, někde hlavu nechat, tak je to, jako byste mě znali. Zapomínání by mohlo být mým druhým jménem. Proto jsem sáhla po ginko, což má být zázračná věc, která pomůže - i když jsem si myslela, že mně nic pomoct nemůže...
Překvapivě mi ale ginko pomohlo - nejenom právě s pozorností či soustředěním (s čímž samozřejmě také souvisí zapomínání...), ale i s lepší výbavností vzpomínek. . A co vnímám jako obří bonus (a hlavně tedy můj partner), jsou teplejší nohy a ruce.

Ověřený zákazník Testuj.to Silvie

• Přírodní složení
  • Obsah hořčíku
  • Snadno se polyká

Produkt mohu doporučit všem, kteří trpí pocitem studených končetin, mě osobně s tímto problémem trochu pomohl. I soustředění a paměť je na tom o něco lépe. Tablety se snadno polykají, nepociťuji žádná negativa na organismus. Plus přikládám přírodnímu složení.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• neutrální chuť
  • velké kapsle

Walmark Ženšen korejský. Za dobu svého testování pozoruji zvýšení energie, kterou potřebuji na celý den, jak v práci tak doma. Určitě budu užívat a doporučit mohu všem, kdo potřebuje především na jaře, kdy je potřeba mít více energie a ´únava bývá veliká.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Zakoupeno v Testuj.to

• zlepšení pocitu studených nohou
  • lepší zvládání psychického vypětí
  • hořčík je skvělým bonusem

Častost zapíjení dávek mi vcelku vyhovuje. Končetiny již nemam tolik studené. Zvládám nyní lépe přehršel pracovních úkolů, také vcelku zvládám lépe. Ginkgo bilobu s horčíkem a DMAE mohu ostatním ze zkušenosti směle doporučit, je to skvělý prostředek jak zlepšit své zdraví a mysl.

Ověřený zákazník Testuj.to Luděk

• přírodní složení
  • lepší prokrvení končetin
  • tablety se snadno polykají
  • nemám žádné výhrady

Dostal jsem nabídku otestovat produkt od společnosti Walmark - GinkoPrim Max. Zhruba po měsíci užívání pozoruji značné zlepšení soustředění na práci, lépe se koncentruji. Oceňuji, že produkt je obohacen o hořčík, který je tak důležitý pro správné fungování těla.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25